Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrų pagrindinė funkcija yra iš vandens pašalinti geležies perteklių. Šiuolaikinės technologijos leidžia vandens nugeležinimo filtrams veikti visiškai ekologiškai  t.y. vandens filtravimui naudoti tik orą ir vandenį. Dėl specialios įkrovos ir technologijos, vandens filtravimui naudojamas oras. Būtina užtikrinti, kad oro kiekis nebūtų per didelis arba per mažas, taip pat privaloma atkreipti dėmesį į kitus cheminius junginius esančius vandenyje, dėl šios priežasties rekomenduojame, kad vandens nugeležinimo filtrus parinktų vandens valymo specialistai. Vandens nugeležinimo filtrai montuojami prie namo įvado, tam reikalinga elektros instaliacija ir kanalizacija.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Warning: Undefined array key "tag" in /home/pureaquafilter/domains/pureaquafilter.lt/public_html/wp-content/themes/Daisoras/single.php on line 24