Vandens minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrai naudojami norint iš vandens pašalinti kalkes. Vandens minkštinimo filtrų veikimas yra pagrįstas jonų mainų principu. Vanduo pratekėjęs pro specialią filtruojamą įkrovą  pašalina Ca ir Mg druskas. Ilgainiui filtruojant, reikia atstatyti filtruojančios įkrovos technines charakteristikas. Todėl yra programuojamas vožtuvas periodiniam vandens minkštinimo filtro regeneracijai, kurios metu filtruojanti įkrova yra regeneruojama su NaCl druska ir vandeniu. Atlikus regeneracija atstatomos vandens minkštinimo filtro darbinės charakteristikos.

Vandens minkštinimo filtrai gali būti pritaikyti nitratu ir nitritu šalinimui iš vandens, taip pat nedidelius kiekius mangano ar amonio junginių. Reikėtų atkreipti dėmesį, jei vanduo turi nemalonų kvapą tuomet rekomenduojama prieš vandens minkštinimo filtrus montuoti vandens nugeležinimo filtrus.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.

Warning: Undefined array key "tag" in /home/pureaquafilter/domains/pureaquafilter.lt/public_html/wp-content/themes/Daisoras/single.php on line 24