Keičiami elementai

PurePro 5 mikronų mechaninis filtras

PurePro 5 mikronų mechaninis filtras

Šis audinio pluošto filtras išvalo visus nešvarumus iki 5 mikronų dydžio Išvalo visas dulkes, rūdis ir kitas daleles.


PurePro raišytos anglies filtras

PurePro raišytos anglies filtras

Šis anglies filtras yra sudarytas iš aukštos kokybės anglies, kad pašalintų chloro kvapą, organinius teršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.


PurePro 1 mikrono filtras

PurePro 1 mikrono filtras

Šis aukščiausios kokybės polipropileno filtras pašalina visas 1mikronų dydžio daleles esančias vandenyje, tokias kaip rūdys, dulkės ir nešvarumai.


PurePro atbulinės osmosės membrana

PurePro atbulinės osmosės membrana

PurePro membrana pagaminta JAV. Ši membrana gali išvalyti iki 130 litrų vandens per dieną. RO membrana pašalina iš vandens šviną, barį, chromą, gyvsidabrį, natri, kadmį, fluoridus, nitritus, nitratus, ir seleną.

Gyvavimo trukmė: 40000 l / 3 metai


PurePro spaustos anglies filtras

PurePro spaustos anglies filtras

Patikrintas NSF. Šis spaustos anglies filtras skirtas pagerinti skonį. Jis pašalina bet kokias likusias priemaišas ir kvapą iš vandens ir suteikia gryno vandens skonį.


PurePro mineralizacijos kasetė

PurePro mineralizacijos kasetė

Šis filtras išvalytą vandenį prisodrina mineralais, reikalingais žmogaus organizmui, tokiais kaip: kalcis, magnis, kalis bei kitais mineralais, esančiais natūraliame mineraliniame vandenyje.


1 pakopa: PurePro 5 mikronų nuosėdų filtras

1 pakopa: PurePro 5 mikronų nuosėdų filtras

S300ST

Šis 5 mikronų nuosėdų filtras pagamintas iš antibakterinės medžiagos, kuri pašalina iki 5 mikronų dydžio teršalus bei virusus. Šis filtras pašalina rūdžių daleles bei nuosėdas. Antibakterinė medžiaga: 99.70%. Šis filtras pagamintas JAV, atitinka pirmos klasės filtrą, kuris pagamintas iš kokoso plaušų.

Gyvenimo laikotarpis: 6000 ltr arba 6 mėnesiai.


2 pakopa: PurePro aktyvuotos anglies filtras

2 pakopa: PurePro aktyvuotos anglies filtras

S300ND

Šis granuliuotas aktyvintos anglies filtras yra sudarytas iš aukščiausios kokybės aktyvintos anglies, kad pašalintų chlorą bei jo kvapą, organinius teršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.

Gyvavimo laikas: 6000 ltr. / 6 mėnesiai.


3-4 pakopa: PurePro aktyvuotos anglies filtras su 1 mikrono filtru

3-4 pakopa: PurePro aktyvuotos anglies filtras su 1 mikrono filtru

S300RD

Šis granuliuotas aktyvintos anglies filtras yra sudarytas iš aukšciausios kokybės aktyvintos anglies, kad pašalintų chlorą bei jo kvapą, organinius teršalus, pesticidus ir chemines medžiagas.

Gyvavimo laikas: 6000 ltr./ 6 mėnesiai


5 pakopa: PurePro atbulinės osmosės membrana

5 pakopa: PurePro atbulinės osmosės membrana

PurePro membrana, pagaminta JAV. Ši membrana gali išvalyti iki 130 Ltr vandens per dieną. RO membrana pašalina iš vandens šviną, barį, chromą, gyvsidabrį, natri, kadmį, fluoridus, nitritus, nitratus, ir seleną.

Gyvavimo trukmė: 40000ltr. / 3 metai


6 pakopa: PurePro spaustos anglies filtras

6 pakopa: PurePro spaustos anglies filtras

Šios pakopos anglies filtras skirtas pagerinti skonį. Jis pašalina bet kokias likusias priemaišas ir blogą kvapą bei suteikia tyro ir gryno vandens skonį.

Tarnavimo laikas: 12000ltr / 1 metai


7-8 pakopa: PurePro alkalino kasetė

7-8 pakopa: PurePro alkalino kasetė

Alkalino filtras filtruotą RO vandenį keičia į natūraliai jonizuotą mineralizuotą vandenį. PurePro® Alkalino filtras prisotina vandenį kalciu, magniu, natriu ir kaliu. PurePro® Alkalino filtras suteikia vandeniui pH 7.0~9.5

  • Gamina idealų žmogaus odai ir organizmui PH-subalancuotą vandenį
  • Prisotina vandenį jonizuotais mineralais
  • Žmogaus kūnas absorbuoja100%  jonizuotus mineralus
  • Išvalytas vanduo yra sveikas ir švarus

Gyvavimo laikas: 1 metai

Techninės specifikacijos:

  • Pakeičia PH 7.00~9.50
  • Prisotina vandenį katijonais: Ca2+: 55mg/l Mg2+: 18mg/ lNa+: 22mg/l K+: 8.5mg/l
  • Prisotina vandenį anijonais: CO32-: 8mg/l SO42-: 0.2mg/l Cl-: 0.6mg/l F-: 0.03mg/l

Aqua Filter 3 filtrų rinkinys

Aqua Filter 3 filtrų rinkinys

Šie filtrai pašalina vandenyje esantį smėlį, dumblą, rūdis, chlorą, pesticidus, mechanines priemaišas ir organines medžiagas, bei geležį ir sunkiuosius metalus. Filtrų rinkinys, FP3 ir RO sistemoms, pagerina vandens skonį ir kvapą.


Aqua Filter 5 filtrų rinkinys

Aqua Filter 5 filtrų rinkinys

FCPS5, FCPS20, FCCBL filtrai pašalina vandenyje esantį smėlį, dumblą, rūdis, chlorą, mechanines priemaišas, organines medžiagas, pesticidus. Apsaugo RO sistemos membraną nuo teršalų.

AICRO kasetė pagerina vandens skonį ir kvapą, o AIMRO praturtina vandenį žmogaus organizmui būtinais mineralais (kalciu ir magniu).


Aqua Filter 4 filtrų rinkinys sistemai EXITO B

Aqua Filter 4 filtrų rinkinys sistemai EXITO B

Šie filtrai pašalina vandenyje esantį smėlį, dumblą, rūdis, chlorą, mechanines priemaišas ir organines medžiagas, bei geležį ir sunkiuosius metalus. Filtrų rinkinys su 1/4″ QM jungtimi EXCITO-B sistemai, pagerina vandens skonį ir kvapą, taip pat suminkština vandenį. Filtruose yra KDF® technologija, kuri apsaugo kasetes nuo bakterijų susidarymo ir augimo.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.