Vandens filtrai namui

Vandens filtrai namui

Vandens filtrai namui

Planuojantis vandens tiekimą į nuosavą namą, reikėtų numatyti kaip bus filtruojamas vanduo, kokia bus atitekančio vandens kokybė. Pagrindiniai dalykai į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį prieš pasirenkant vandens filtrus arba planuojant tokius įsirengti, tai koks bus vandens šaltinis atitekančio į namą ar sodybą, koks numatomas suvartojamo vandens kiekis bei kokios kokybės vandenį norima turėti namuose.

Šulinio vandens pagrindinės problemos yra nitratai ir nitritai, dažnai vanduo būna labai kietas. Prieš parenkant vandenį būtina atlikti vandens tyrimus.

Gręžinio vanduo praktiškai visada būna geležingas ir kietas, gali turėti nemalonų supuvusio kiaušinio kvapą. Be šių cheminių medžiagų gręžinio vandenyje gali būti mangano arba amonio perteklius, todėl prieš pasirenkant vandens filtrus būtina turėti gręžinio vandens tyrimus.

Vandentiekio vandens kokybė  priklauso nuo regiono ir vandens tiekėjo. Pagrindinės problemos yra  vandens kietumas. Pasitaiko pavienių atvejų, kai vandentiekio vandenyje yra randama tokių cheminių medžiagų kaip arsenas arba gyvsidabris.

Labai svarbu numatyti tinkamą vietą vandens filtrams, nes planuojamoje montavimo vietoje turi būti elektros instaliacija, kanalizacija.


Vandens minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrai

Vandens minkštinimo filtrai naudojami norint iš vandens pašalinti kalkes. Vandens minkštinimo filtrų veikimas yra pagrįstas jonų mainų principu. Vanduo pratekėjęs pro specialią filtruojamą įkrovą  pašalina Ca ir Mg druskas. Ilgainiui filtruojant, reikia atstatyti filtruojančios įkrovos technines charakteristikas. Todėl yra programuojamas vožtuvas periodiniam vandens minkštinimo filtro regeneracijai, kurios metu filtruojanti įkrova yra regeneruojama su NaCl druska ir vandeniu. Atlikus regeneracija atstatomos vandens minkštinimo filtro darbinės charakteristikos.

Vandens minkštinimo filtrai gali būti pritaikyti nitratu ir nitritu šalinimui iš vandens, taip pat nedidelius kiekius mangano ar amonio junginių. Reikėtų atkreipti dėmesį, jei vanduo turi nemalonų kvapą tuomet rekomenduojama prieš vandens minkštinimo filtrus montuoti vandens nugeležinimo filtrus.


Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrų pagrindinė funkcija yra iš vandens pašalinti geležies perteklių. Šiuolaikinės technologijos leidžia vandens nugeležinimo filtrams veikti visiškai ekologiškai  t.y. vandens filtravimui naudoti tik orą ir vandenį. Dėl specialios įkrovos ir technologijos, vandens filtravimui naudojamas oras. Būtina užtikrinti, kad oro kiekis nebūtų per didelis arba per mažas, taip pat privaloma atkreipti dėmesį į kitus cheminius junginius esančius vandenyje, dėl šios priežasties rekomenduojame, kad vandens nugeležinimo filtrus parinktų vandens valymo specialistai. Vandens nugeležinimo filtrai montuojami prie namo įvado, tam reikalinga elektros instaliacija ir kanalizacija.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.