Geriamo vandens sistemos

Geriamojo vandens sistemos naudojamos ruošti geriamajam vandeniui, kuris gali būti naudojamas maisto ruošimui, laistyti gėles ar tiesiog naudoti gėrimui kiekvieną dieną. Geriamojo vandens sistemos veikimo principas pagristas atbulinio osmoso filtravimu. Dažniausiai tokios vandens valymo sistemos susideda iš tokių vandens filtravimo ir paruošimo etapų. Pirminis etapas yra mechaninis vandens valymas šiame etape naudojami vandens mechaniniai ir angliniai filtrai. Antrame etape vanduo yra filtruojamas per specialia atbulinio osmoso membrana, kurios pagalba visi nešvarumai, sunkieji metalai ir kiti teršalai pašalinami į vandens kanalizaciją. Trečiame etape vanduo paruošiamas gėrimui, vanduo filtruojamas per specialius anglinius filtrus, taip pat papildomai gali buti mineralizuojamas arba šariminamas priklausomai nuo sistemų modelio ir komplektacijos. Etapų skaičius atskirose sistemose gali skirti, dėl papildomų jų išskaidymo, bet principas visada išlieka panašus.


+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.